Kontakt oss

Hovudredakt√łr og redakt√łr for band 3:

Nils Kolle. Tlf: 55 58 23 19 nils.kolle@ahkr.uib.no

 Styreleiar og finansieringsansvarleg:

Leiv Gr√łnnevet.¬†Tlf: 90 15 45 93 lg@mrb.no

Bandredakt√łrar:

Alf Ragnar Nielssen (band 1). Tlf: 75 51 76 34 alf.ragnar.nielssen@uin.no

Atle D√łssland¬†(band 2).¬†Tlf: 70 07 67 40 atle.dossland@hivolda.no

Pål Christensen (band 4). Tlf: 77 62 32 56 pal.christensen@uit.no

Edgar Hovland (band 5). Tlf: 55 58 23 11 edgar.hovland@ahkr.uib.no

Biletredakt√łr:

Aslak Kristiansen. Tlf: 73 54 58 55 aslak.kristiansen@me.com

√ėvrige forfattarar:

Hein Bjerck: hein.bjerck@vm.ntnu.no

Camilla Brautaset: camilla.brautaset@ahkr.uib.no

√Ösa Elstad: aasa.elstad@vkbb.no

Bj√łrg Evjen: bjorg.evjen@uit.no

Bj√łrn-Petter Finstad:¬†bjornpetter.finstad@uit.no

Gunnar Grytås: gunnar.grytas@uit.no

Anders Haaland: anders@museumvest.no

Bj√łrn Hersoug: bjoernh@nfh.uit.no

Petter Holm: petter.holm@uit.no

Dag Hundstad: dag.hundstad@ahkr.uib.no

Alan Hutchinson: alan.hutchinson@hibo.no

Karl Egil Johansen: karl-egil.johansen@hib.no

Marion Fjelde Larsen: marion.fjelde.larsen@museumnord.no

Arnljot L√łseth: arnljot.loseth@hivolda.no

Dag M√łller: dag.moeller@bio.uib.no

√Örstein Svihus: arstein@museumvest.no

Ketil Zachariassen: ketil.zachariassen@uit.no

Norges fiskeri og kysthistorie
Institutt for arkeologi, historie, kultur- og religionsvitenskap
E-post: webredaksjon.nfkh@uib.no